Antibakteriální keramické dlaždice

Antibakteriální keramické dlaždice
Antibakteriální keramické dlaždice s chytrým povrchem Lifeker+ fungujícím po celou dobu životnosti dlažby a obkladů

V dnešní době se stalo hloubkové čištění našich domů včetně desinfekce důležitější než jindy. Domácí bakterie mají různý původ, i když lidé jsou hlavním zdrojem mnoha z nich. Lidské tělo má kolem 30 miliardy buněk a 39 miliard bakterií, které mohou být přeneseny na různé povrchy kolem nás prostřednictvím kontaktu. Většinou nejsou tyto bakterie nebezpečné. Existují však škodlivé kmeny, které mohou způsobit skvrny, zápach i způsobit onemocnění. Proto vás chceme informovat o provedení Lifeker Plus +, které vyvinul výrobce keramických obkladů a dlažeb Keraben Group ve spolupráci s Microban®, světovým lídrem v antimikrobiální technologii.

 

Dlažby a obklady s katodami stříbra

Lifeker Plus + účinně inhibuje růst škodlivých bakterií na keramických podlahách a obkladech. Klíčovou složkou Lifeker Plus + je účinná látka stříbrný kation Ag+ . SilverShield® má dlouhou historii bezpečného používání. Povrchová úprava Lifeker Plus + může být aplikována při výrobě dlažeb na širokou škálu keramických sérií výrobce Keraben bez ohledu na jejich formát nebo povrch. Lze jej použít na podlahové i nástěnné obklady, aniž by se měnily jejich fyzikální vlastnosti, trvanlivost nebo estetika. Keramické výrobky vyvinuté s povrchovou úpravou Lifeker Plus + se také snadněji čistí. Doporučujeme používat neutrální čisticí prostředky. Lifeker Plus + byl vylepšen vestavěnou ochranou proti mikrobům. Antimikrobiální produkt Microban® působí tak, že narušuje životně důležité životní procesy a biologické funkce kontaminujících bakterií, což znamená, že nemohou růst ani se množit. Technologie zůstává aktivní 24/7 jako ochranný štít ve dne i v noci a z ošetřeného povrchu se nevyplaví, neopotřebuje ani nevyluhuje. Antimikrobiální povrchová úprava je integrována do povrchu keramické dlaždice, což jí poskytuje nepřetržitou ochranu produktu proti mikrobům po celou dobu její životnosti. Výrobky Keraben Grupo s technologií Microban® se prodávají po celém světě a jsou zcela bezpečné a testované.

Certifikace

Certifikovaná účinnost: antimikrobiální účinnost Lifeker Plus + byla certifikována nezávislými laboratořemi a provádí zkoušky vyžadované každou mezinárodní normou. Body Leed: keramické výrobky s povrchovou úpravou Lifeker Plus mají certifikaci systému hodnocení udržitelnosti budov Leed.

Použití dlažby a obkladu s Lifeker Plus +

Lifeker Plus + je doporučován pro použití na obkladech v domácím i komerčním prostředí a v dalších silně frekventovaných oblastech, zejména na místech vystavených vlhkosti a teplu. Je vhodný zejména pro keramické povrchy v nemocničních a zdravotnických zařízeních, tělocvičnách a lázních, ve školách, hotelech, nákupních centrech, na letištích, v domovech s dětmi a domácími mazlíčky.

 

Doufáme, že se Vám dnešní článek líbil a jste zase o něco chytřejší 🙂 Vaše MUEBLES Koupelny