Moderní toalety

Moderní toalety

Moderní toaleta

V dnešním krátkém článku bychom Vám rádi představili možnosti dnešních moderních toalet. Protože vývoj jde nezadržitelně kupředu i u WC 🙂

1.Zpomalovací a vyhřívané sedátko – moderní sedátka mají zpomalené zavírání, aby se pádem nepoškodili a nedělali hluk. Mohou být také vyhřívaná pro Váš komfort hlavně v zimních měsících.

2.Rimless provedení – toaleta označovaná jako “Rimless” nebo “Rimfree” se vyznačuje tím, že nemá na okraji mísy klasický záhyb, kterým se oplachuje mísa. Povrch je tedy jednolitý a z hlediska údržby mnohem lépe udržitelný. Funkce oplachu tím není nikterak omezena.              

3. Integrovaná bidetová sprška – zastupuje funkci bidetu a samostatné bidetové spršky, která bývá klasicky vedle toalety. Moderní integrované spršky umožňují uživateli spoustu nastavení včetně teploty a tlaku vody, rozsahu opachu a dokonce si pamatují několik uživatelských profilů pro každého člena domácnosti. Zmínit musíme i speciální nastavení pro ženy.

4.Odsávání zápachu – aby vaše toaleta či koupelna vždy pěkně voněla, umožňují dnešní WC odsávání zápachu přímo z mísy. A to buď přímo ven (do stupačky) a nebo přes filtr zpátky do místnosti.

5.Osvěžovač přímo v tlačítku – klasickým nevzhledným osvěžovačům v míse již odzvonilo. Dnes můžete aplikovat tablety přímo do ovládacího tlačítka WC.

6.Osvětlené ovládací tlačítko – ve tmě již nemusíte po hmatu hledat kde spláchnout.

7.Úspora vody – optimalizace vody pro velké i malé splachování Vám ušetří peníze a navíc pomůžete přírodě při zachování stejného komfortu jako s klasickým WC

Doufáme, že tyto stručné informace Vám pomohou s výběrem vaší vysněné toalety.

Vaše Koupelny MUEBLES