Mrazuvzdorná porcelánová dlažba

Mrazuvzdorná porcelánová dlažba

Mrazuvzdorná porcelánová dlažba

poskytuje nekonečné možnosti pro vaše venkovní prostory

Díky létu využíváme mnohem více venkovní prostory našeho domu, jako jsou terasy, balkony, různá venkovní posezení a bazény. Nová dlažba může být dobrým nápadem i novým impulsem exteriéru vašeho domova.

Pokud jste se rozhodli, že je čas změnit venkovní podlahu vaší terasy, balkónu, nebo jinou část exteriéru vašeho domova, najdete u nás různé druhy dlaždic, které vynikají svými protiskluzovými vlastnostmi specifickými pro venkovní povrchy. Porcelánová dlažba je materiál s minimální porozitou, minimální absorpcí vody a různým stupněm protiskluzu. Jiný protiskluz je potřeba u bazénu ( protiskluz mokré nohy po nakloněné rovině A+B+C), jiný na terase ( stupně R 9 až 13) a pokud máme balkón, kam v zimě příliš nechodíme, můžeme použít i klasickou matnou nenasákavou mrazuvzdornou dlažbu pouze s menším stupněm protiskluzu.

 

Proč si zvolit mrazuvzdornou porcelánovou dlažbu do vašeho venkovního prostoru ?

Porcelánové podlahy jsou odolné vůči poškrábání, nárazu, funkční, nabízí nekonečné množství dekorů ( deco, rustikální, mix) , dobře se zpracovávají, nemění barvu, dobře se opravují, jsou všestranné, mají široké použití na podlahy a stěny teras, obložení zídek, balkonů, bazénů a zahradního posezení.

Dalším důvodem, proč si vybrat porcelánové dlaždice, je to, že nabízejí různé textury a široké množství barev, mají schopnost velice reálně napodobovat jiné materiály, jako je dřevo, kámen nebo cement. Při správné volbě působí naprosto přirozeným dojmem. Nemluvě o tom, že se jedná o materiály, které jsou odolné vůči teplu i chladu a mohou být při správném výběru protiskluzu neocenitelné.

Dlažba o tloušťce 2cm se nemusí lepit, pokládá se na terčíky nebo na udusaný rovný povrch. Lze ji umístit i jako nášlapy na zahradě. Mívá také vyšší číslo protiskluzu.

 

 

Dekory v exteriéru ?

Pokud chcete opticky ohraničit či oživit část prostoru, je mix dekorů dobrý nápad. Svými barvami a geometrickými tvary vdechne terase punc originality, kde můžete odpočívat na lehátku, grilovat a relaxovat. S rozmanitostí vzorů, povrchových úprav a formátů jsme si jisti, že nenajdete lepší a příjemnější materiál.

 

Přijďte k nám objevit sortiment protiskluzných porcelánových dlažeb k renovaci vašeho domova. Rádi se vám budeme věnovat. Svoji novou dlažbu budete milovat.